Pogrom juniorów, pech seniorów

karolina_stal_12W dniu dzisiejszym na Stadionie Miejskim w Jaworzynie Śląskiej swoje mecze rozegrali juniorzy starsi oraz seniorzy Miejskiego Klubu Sportowego „Karolina”.

Podopieczni Grzegorza Ignatowicza rozgromili Górnik Boguszów-Gorce 8:0 (4:0). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: 2- Zgórecki Marcin, 2 – Łucyk Mariusz, 1 – Kusio Dawid, 1 – Tyza Damian, 1 – Adamowicz Bartosz i 1 – Wudel Kamil. Dzięki tej wygranej juniorzy starsi zapewnili sobie utrzymanie w Klasie Okręgowej.

Skład MKS: Halik – Łucyk Mariusz, Łucyk Marcin, Fudali B., Krawczyk D. (46′ Szukalski) – Bielat, Fudali K., Kusio, Zgórecki (46′ Adamowicz) – Wudel, Wysota (46′ Tyza).

Seniorzy w meczu derbowym z Zjednoczonymi Żarów zremisowali 2:2 (0:0) po trafieniach Grzegorza Ignatowicza oraz Mateusza Ptaka. Nasz zespół prowadził 2:0. W drugiej części gry czerwoną kartkę otrzymał Paweł Krzak za kopnięcie rywala. W 70 minucie sędzia główny zawodów przerwał na chwilę mecz z powodu wrzucania petard na bieżnię boiska. Zjednoczeni Żarów po tym incydencie strzelili dwa gole, które dały im remis.

Skład MKS: Górski – Czykieta, Krzeczowski, Myśliński, Krawczyk M. – Dąbrowski, Kurzeja, Ptak, Krawczyk T. – Ignatowicz, Tymcik oraz Krzak, Wysota i Bal.