Wygrana juniorów starszych w pierwszym sparingu

Pierwszy sparing przed zbliżającą się rundą wiosenną rozegrali juniorzy starsi MKS Karolina Jaworzyna Śląska.WP_000035

Nasza drużyna pod wodzą nowego trenera Grzegorza Ignatowicza pewnie pokonała ligowego rywala Zjednoczonych Żarów na ich terenie 3:0 (2:0). Do przerwy nasi zawodnicy prowadzili 2:0 po bramkach zdobytych przez Bartosza Fudali, który pewnie wykorzystał rzut karny po faulu  na Patryku Łuszczynie oraz Paweł Wysota, który znakomicie wykończył podanie od Krystiana Kuklińskiego. W drugiej połowie trener Ignatowicz dał pograć zmiennikom. Jeden z nich Kacper Chwałek tuż po wejściu ustalił wynik spotkania na 3:0.