III miejsce MKS-u w turnieju charytatywnym

Trzecim miejscem zakończył się udział naszej drużyny w I Powiatowym Turnieju Piłki Halowej. który odbył się w Świdnicy w hali na os. Zawiszów.  Na listę strzelców w naszej drużynie wpisali się: Tomasz Krawczyk-3-krotnie, Marcin Krawczyk i Paweł Czykieta po 1 bramce.

Choć nasza drużyna zajęła 3. miejsce to wstydu nie przyniosła. W pierwszym spotkaniu z IV-ligowym AKS Strzegom padł remis 1:1, pomimo długiego prowadzenia naszego zespołu. W drugim spotkaniu z wyżej notowanym przeciwnikiem- zespołem złożonym z zawodników świdnickich klubów Polonii oraz Stali Świdnica (III liga) przegraliśmy 1:2 tracąc bramkę w ostatniej minucie spotkania. W ostatnim meczu MKS Karolina wygrała 3:2 z zespołem Zjednoczonych Żarów (kl.O), pomimo niekorzystnego wyniku do przerwy.

Wśród wyróżnień indywidualnych znalazł się Mateusz Burdzy, który został bramkarzem turnieju, najrzadziej wyjmując piłkę z siatki.

Turniej został zorganizowany przez  Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Fundacja Wspierania Sportu „Łączy nas Football”. Cały dochód z wpisowego, licytacji koszulek Tomasza Frankowskiego z Jagiellonii, Janusz Gola z Legii i koszulki z autografami zawodników GKS Bełchatów został przekazany dla chorej sześcioletniej Mai Tyczyno. Do gry w naszym zespole zaproszony został Burmistrz Jaworzyny Grzegorz Grzegorzewicz oraz Prezes MKS Karolina Łukasz Czajkowski.

MKS KAROLINA:
Burdzy, Czykieta, M.Krawczyk, T.Krawczyk, Krupczak, Tymcik, Kurzeja, Borowy, Bal, Zielonka oraz Grzegorzewicz i Czajkowski

AKS STRZEGOM – MKS KAROLINA 1:1(0:0) –  T. Krawczyk 24′
POLONIA/STAL ŚWIDNICA – ZJEDNOCZENI ŻARÓW 6:2(2:0)
POLONIA/STAL ŚWIDNICA – MKS KAROLINA 2:1(0:1) – T. Krawczyk 13′
AKS STRZEGOM – ZJEDNOCZENI ŻARÓW 3:0(0:0)
MKS KAROLINA – ZJEDNOCZENI ŻARÓW 3:2(0:1) – M.Krawczyk 16′, Czykieta 24′, T.Krawczyk 28′
POLONIA/SPARTA ŚWIDNICA – AKS STRZEGOM 7:4(4:2)