Kolarze z Jaworzyńskiej Podstawówki najlepsi na Dolnym Śląsku

Mistrzostwa Dolnego Śląska w Kolarstwie Górskim MTB szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych rozegrano 20.10.2012 r. w Chojnowie. Rewelacyjnie na szybkiej trasie, w Parku Piastowskim pojechali kolarze MKS Karolina, którzy tym razem reprezentowali swoje szkoły. W wyścigu dziewcząt szkół podstawowych, po zaciętej walce na całej trasie z faworytką gospodarzy zwyciężyła Paulina Pastuszek, trzecie miejsce zajęła Sara Tonder, szóste Kamila Pastuszek, piętnaste Aleksandra Hajduk. W klasyfikacji drużynowej dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Jaworzynie, zajęły drugie miejsce. W wyścigu chłopców szkół podstawowych tuż obok podium na czwartym miejscu uplasował się Bartosz Smereczniak, szósty był Jakub Bieliński, siedemnasty, po kłopotach ze sprzętem- defekt roweru, dojechał Jakub Żuraw, ale drużynowo chłopcy z Jaworzyńskiej Podstawówki niespodziewanie zajęli pierwsze miejsce. W wyścigu chłopców z gimnazjum Grzegorz Dobroń zajął ósme miejsce i też miał kłopoty z górskim rowerem, Karol Chmielowiec był trzydziesty drugi . W wyścigu chłopców szkół ponadgimnazjalnych Radosław Stępniak był dwudziesty piąty, a Szymon Potoniec trzydziesty trzeci.