Gala zakończenia sezonu sportowego

ACH CO TO BYŁA ZA GALA…SZKODA, ŻE JUŻ SIĘ SKOŃCZYŁA 💪
Ponad 300 osób oglądało popisy taneczne i piłkarskie dzieciaków z naszych klubów, a było co oglądać.
Na początek wspólnie zatańczyli tancerze i piłkarze (tak, dobrze czytacie, piłkarze tańczyli).
Następnie, naprzemiennie swoje układy prezentowały grupy:
– solówki JUNIOR SPACE, KIDS SPACE I BONUCE YOUR SPACE
– KIDSY- SMYKI Z JAWORZYNY ŚLĄSKIEJ
– KIDSY – BĄBLE Z KĄTÓW WROCŁAWSKICH
– KIDSY- CUKSY ZE ŚWIDNICY
– KIDSY – SŁODZIAKI Z KĄTÓW WROCŁAWSKICH
Formacje taneczne :
– BONUCE SPACE,
– KIDS SPACE,
– JUNIOR SPACE.
Pomiędzy fantastycznymi występami tancerzy, mogliśmy również podziwiać popisy piłkarskie dzieciaków z grup: Żak, Orlik i Młodzik.
Swój kunszt prowadzenia piłki wraz z żonglerką zaprezentowali Filip Kulczyk i Maciek Łomański. Piękne bramki i składne akcje zespołowe, zgromadzeni, mogli oglądać w specjalnie przygotowanym filmowym skrócie ze spotkań w ramach swoich rozgrywek. Oprócz piłkarzy wyróżniliśmy również zawodników sekcji judo.
Oczywiście każdy z uczestników naszej gali otrzymał nagrodę specjalną. Oprócz wyróżnień dla młodych sportowców, nie mogliśmy również zapomnieć o tych, którzy na co dzień kształtują charaktery młodych ludzi w naszych klubach. Specjalne wyróżnienia otrzymali trenerzy:
– Hania Czoch i Iwona Tatuśko z YOUR SPACE
A po części oficjalnej, rozpoczęła się zabawa na dmuchańcach i w fotobudcce 360*.
Organizacja tak ważnego dla nas wydarzenia nie mogła by się także odbyć od naszych przyjaciół – sponsorów, którymi byli:
❤️Kaj Ka i Łukasz Pruc
❤️Malwina Krzeczowska
❤️Ramar Marek Rachelski
❤️Starostwo Powiatu Świdnickiego
❤️@T.R.S Relokacja i instalacja maszyn przemysłowych
❤️ZEBRA Sp. z o.o.
W wydarzeniu wzięli udział również Pani Dominika Górska – Przewodnicząca Komisji edukacji i sportu w Gminie Jaworzyna Śląska oraz Pan Krzysztof Sołtys – Przewodniczący Rady Powiatu Świdnickiego, a także Dyrektor Szkoły Podstawowej w Jaworzynie Śląskiej.
Również gorące podziękowania dla osób, które nas wspierały przez całe wydarzenie i pomagały nam w jego przygotowaniu:
Hania Czoch , Justyna Czoch , Bartek Czoch, Babcia Krysia, Marcin Jedras, Malwina Krzeczowska, Patryk Krzeczowski, Zosia Krzeczowska, Izabela Kwiatkowska , Milenka Kwiatkowska, Wiktor Kwiatkowski, Pawel Kulczyk, Ania Mlak ,Miłosz Mlak, Daga Oska Ewelina Rostkowska Agnieszka Styczeń Anna Wnęk, @Dorota Wyszyńska, Jula Wan i Agata Łuczak – wspólnie stworzyliśmy SUPER ekipę 👏 🙏