MKS Siechnice triumfatorem MKS KAROLINA CUP 2024 U11 ⚽️

W rozegranym w sobotę, 10.02.2024 r, turnieju U11 udział wzięło 10 drużyn z trzech okręgów Dolnego Śląska ( ppn legnicki, ppn wałbrzyski i ppn wrocławski). Najlepszą ekipą okazała się MKS Siechnice, która w finale pokonała, 2:0 JTS Jawor 💪👏🏆 i wyjechała z Jaworzyny Śląskiej z zestawem nowych piłek ⚽️
Dodam, że w ubiegłym tygodniu , w turnieju U13, również najlepsza okazała się ekipa z Siechnic.
Najniższe miejsce na podium zajęła ekipa Akademia Piłkarska „13” Jarosława Lato, która w meczu o 3 miejsce pokonała gospodarzy Miejski Klub Sportowy Karolina w Jaworzynie Śląskiej 2:1.
Pozostałe miejsca w turnieju zajęły:
Nagrodę specjalną w konkurencji sprawnościowej na blazepodach wywalczyła drużyna MKS Siechnice💪
Indywidualnie wyróżniono również :
– najlepszego strzelca – Józek Lorkiewicz (MKS Siechnice)
– najlepszego bramkarza – Julia Sadowska (AP Zagłębie Wałbrzych)
– MVP turnieju – Dominik Jamróz ( AP 13 Jarosława Lato)
Dodatkowe wyróżnienia otrzymali MVP drużyny:
Dominik Jamróz (AP 13), Igor Jonatowski (Champion Ś-ce), Szymon Walęciak (AP Gool Wołów), Jakub Jaworski (JTS Jawor), Nikodem Dzierwa (MKS Siechnice), Nadia Krzysiak (MKS Pogoń Pieszyce), Janej Janes (Silesia), Staszek Kraiński i Cyprian Weinar (AP Zagłębie Wałbrzych), Filip Kulczyk (MKS Karolina). 👏🔝
Nagrody wręczał Burmistrz Jaworzyny Śląskiej Pan Grzegorz Grzegorzewicz, Przewodniczący Rady Powiatu Świdnickiego oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej w Jaworzynie Śląskiej Pan Krzysztof Sołtys oraz organizatorzy turnieju Maksym Tatusko i Rafał Kwiatkowski.
Dziękujemy również dzieciakom z YOUR SPACE i Pani Iwona Styczeń za wspaniały pokaz taneczny👏
Oprócz turnieju piłkarskiego zbieraliśmy również pieniążki dla Agata Salamon – wspólnie po zdrowe serduszko. Dziękujemy za Wasze Wielkie❤️.
Dziękujemy Wszystkim zawodnikom, trenerom oraz kibicom za udział w turnieju i świetną zabawę 👏👍🔝
Dziękuję również Wszystkim osobom zaangażowanym w organizację tego turnieju, bez Waszego wsparcia ciężko by było: Ania Wnęk, Tomek Szewczak, Ksawier Okarmus, Bartosz Robert Kwiatkowski , Pawel Kulczyk 🙏