Kolejne, wysokie zwycięstwo lidera

Mecz w Boguszów-Gorce, na najwyżej położonym stadionie w Polsce, ekipa Trenera Kuby Rosiaka rozpoczęła od mocnego uderzenia. Już w 4′ po ładnej akcji zespołowej i strzale Bartka Adamowicza, objęliśmy prowadzenie. W 18′ ten sam zawodnik, strzałem głową podwyższył wynik. W 35′ pięknym strzałem z ok. 35 metrów popisał się Oliwier Kruczek (video) i prowadziliśmy już 3:0. Trzy minuty później, kapitan Michał Rosiak, precyzyjnym strzałem przy słupku strzela 4 bramkę dla nas i takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Gospodarze w tym czasie chyba tylko raz lub dwa razy zagrozili bramce strzeżonej przez Kubę Janasa.
Po zmianie stron Szkółka Piłkarska „Szczyt” Boguszów-Gorce wyszedł nieco bardziej zdeterminowany i stworzył sobie kilka okazji do zdobycia bramki lecz dobrze w naszej bramce spisywał się tym razem Wiktor Wiecheć, który w przerwie zmienił Kubę Janasa. Po kilku minutach wyrównanej gry i przeprowadzeniu zmian, wróciliśmy właściwe tory. Efektem była bramka Mateusza Salamona, który chwilę wcześniej zameldował się na placu gry. W 69′ najwyżej wyskoczył do piłki zagranej z rzutu rożnego przez Kacpra Jędrasa i spokojnie, głową umieścił piłkę w bramce Patryka Mosiora. W 75′ swoją debiutancką bramkę zdobył Karol Bohajczuk, wykańczając kolejną składną akcję zespołu. 5 minut później oko w oko z bramkarzem gospodarzy stanął Sebastian Putaj, który spokojnie, strzałem obok bramkarza umieścił futbolówkę w siatce Szczytu. W 84′ było już 8:0 dla przyjezdnych. Świetną solową akcją popisał się Kacper Matwiejko, wkręcając dwóch zawodników gospodarzy i strzelając w krótki róg bramki Mosiora. Dwie minuty później Michał Rosiak zdobywa swoją drugą bramkę w tym spotkaniu, ustalając wynik na 9:0. Brawa należą się całej drużynie za postawę w przeciągu całego meczu.
Szkółka Piłkarska „Szczyt” Boguszów-GorceMiejski Klub Sportowy Karolina w Jaworzynie Śląskiej – 0:9 ( Michał Rosiak x 2, Bartek Adamowicz x 2, Oliwier Kruczek, Mateusz Salamon, Karol Bohajczuk, Sebastian Putaj, Kacper Matwiejko).