Aktywna niedziela

W dniu dzisiejszym nasze drużyny uczestniczyły w turniejach piłkarskich.
I tak, rocznik 2011 pojechał na turniej do Mieroszowa, gdzie zajął świetne 3 miejsce na 8 drużyn, a najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany Jasiek Hendzel 👏💪🏆
Rocznik 2012 zagrał na turnieju organizowanym przez Młode Wilki, który rozegrany został w hali wałbrzyskiej Toyoty. Tam ekipa prowadzona przez Pana Pawła Kulczyka zajęła dobre 5 miejsce w stawce 10 drużyn.
Nasza najmłodsza drużyna skrzatów zagrała „gościnnie” w hali widowiskowo-edukacyjnej w Jaworzynie Śląskiej w Turnieju Złotej Piłki.

Świetnie

zorganizowana impreza, w której zagrało 10 zespołów z całego Dolnego Śląska. Rywalizowaliśmy z takimi drużynami jak: Akademia Piłkarska KGHM Zagłębie, Parasol Wrocław, LKS Granit Roztoka, IgnerHome MKS Polonia-Stal Świdnica, Akademia Piłkarska Bumerang Wrocław, @FA Wałbrzych, @Huragan Wrocław, Orlik Ząbkowice Śląskie, AKS Strzegom.

Nasza młoda ekipa dała licznie zgromadzonym kibicom powody do zadowolenia. Łącznie strzeliła 40 bramek !!!. Byłe efektowne akcje, parady bramkarskie i wola walki na całym boisku. Nie była prowadzona żadna klasyfikacja.
Serdeczne podziękowania dla Pana @Bartosz Kita i @Paweł Kulczyk oraz innym rodzicom za wsparcie organizacyjne podczas turniejów 🤝