Mistrzostwa Dolnego Śląska i Puchar Dolnego Śląska w JUDO

W sobotę 28 stycznia 20223 r. w Łagiewnikach odbyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska i zarazem zawody Puchar Dolnego Śląska w Judo. Impreza, która zgromadziła ponad 450 zawodników i zawodników z 23 klubów z całego Dolnego Śląska, startujących w różnych kategoriach wiekowych i wagowych. Najlepiej z naszych przedstawicieli zaprezentowała się Aniela Stolarz, która wywalczyła 🥈i zdobyła tytuł wicemistrzyni Dolnego Śląska. Tuż za nią, na najniższym stopniu podium zawody ukończyli Beniamin Pindel i Michał Polus, zdobywając 🥉medale. Hania Polus, Kornel Kociński i Alex Budzioch, po wspaniałych walkach , nieznacznie znaleźli się tuż za podium lecz im również należą się wielkie👏 za postawę na macie. Podsumowując było bardzo udane zawody dla naszych młodych zawodników.
Życzymy zawodnikom dalszych sukcesów sportowych.
Gratulacje dla Trenera, zawodników i rodziców, na których doping zawsze można liczyć 👏