Super Liga Judo w Sobótce 🥋

W dniu 11.12.2022 r. w Sobótce odbyły się zawody Super Ligi Dzieci w Judo , była to szósta edycja tego turnieju w 2022 roku, która zgromadziła około 460 zawodników startujących w różnych kategoriach wiekowych i wagowych. Z klubu MKS Karolina Jaworzyna Śląska z sekcji Judo wystartowało 4 zawodników , Alex Budzioch, Michał Polus, Hanna Polus, Kociński Kornel. Michał Polus w swojej kategorii wagowej , po ciężkich i wygranych walkach zajął miejsce pierwsze i zdobył po raz pierwszy złoty medal 🥇👏, Alex w swojej kategorii wagowej zagwarantował sobie srebrny medal 🥈👏i zajął drugie miejsce ,Kornel uplasował się na trzeciej pozycji zdobywając brązowy medal🥉👏 , Hania w swojej kategorii wagowej , zdobyła również brązowy medal 🥉👏 zajęła miejsce trzecie. Start naszych judoków można uważać za bardzo udany , gdzie prezentując już duże umiejętności dzielnie walczą o jak najlepsze pozycje na podium . Życzymy zawodnikom dalszych sukcesów sportowych.