Szosowy wyścig kolarski „Szukamy następców olimpijczyka Tadeusza Mytnika”- zapowiedź

Szosowy wyścig kolarski „Szukamy następców olimpijczyka Tadeusza Mytnika” zbliża się wielkimi krokami. W tym roku przygotowaliśmy dla Was nową, dwudniową formułę wyścigu. W sobotę, 2 lipca,  spotkamy się, tradycyjnie, w Nowicach na jeździe indywidualnej na czas. Natomiast w niedzielę, 3 lica, zapraszamy Was do Jaworzyny Śląskiej na wyścig ze startu wspólnego. Ostatni wyścig, na tej kultowej trasie: Jaworzyna Śląska – Czechy – Pastuchów – Piotrowice Świdnickie – Jaworzyna Śląska odbył się dokładnie 25 lat temu , w 1997 roku. Można powiedzieć, że wracamy do źródła jaworzyńskiego kolarstwa szosowego.

Zapisy i regulaminy na stronie naszego partnera technicznego , firmy ultimasport.pl obsługa zawodów, wydruk numerów, sportowy pomiar czasu, pod linkiem Zapisy na WYŚCIG KOLARSKI SZUKAMY NASTĘPCÓW OLIMPIJCZYKA TADEUSZA MYTNIKA, 02-03.07.2022 (ultimasport.pl)

W wyścigu mogą wziąć udział zawodnicy w każdym wieku – zrzeszeni, którzy posiadają aktualną licencję kolarską i ważne badania lekarskie oraz niezrzeszeni po wypełnieniu oświadczenia (w dniu zawodów). Dzieci startują za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów, w ich obecności.