Remis z Kryształem

Seniorzy Miejskiego Klubu Sportowego Karolina zremisowali na własnym stadionie z zespołem Kryształu Stronie Śląskie 2:2 (1:0). Prowadzenie tuż przed przerwą uzyskał z rzutu karnego Grzegorz Ignatowicz. Tuż po przerwie strzałem z głowy na 2:0  podwyższył Grzegorz Borowy.

Gdy wydawało się, że dominująca przez całe spotkanie Karolina dowiezie zwycięstwo do końca w 81 minucie pada bramka kontaktowa. Burdzy tak niefortunnie interweniuje, że wpada z piłką do własnej bramki. Cztery minuty później mamy już remis. Lasota ustala wynik spotkania na 2:2.

MKS Karolina Jaworzyna Śląska – Kryształ Stronie Śląskie 2:2 (1:0)
1:0-42′ Ignatowicz (P), 2:0-48’Borowy(Sowa), 2:1-81’Burdzy (OG), 2:2-85’Lasota(Kowalewski)

MKS Karolina: Burdzy – Myśliński, Krzeczowski (Krupczak), Bal (Sowa), Czykieta – Dąbrowski, Tymcik (Borowy), Ptak, T.Krawczyk – Ignatowicz, Krzak

Kryształ: Błachut – Majcher, Zadrożny, Kowalewski, Bugajski K. (Kapusta), Sulicki (Niewiadomy), Cichowicz (Błachut), Nowik, Lasota, Haydan (Matalski), Bugajski D.

Sędziowie z KS Wałbrzych: Bartosz Nerlo, asystenci:1.Krzysztof Sulima, 2.Adrian Dorocki

źródło: własne, mkskarolina.futbolowo.pl