Juniorzy zwyciężają w Żarowie

Juniorzy MKS-u Karolina po raz kolejny zwyciężyli w derbowym pojedynku ze Zjednoczonymi Żarów. Tym razem, w przedsezonowym sparingu odnieśli zwycięstwo 2-0 po bramkach Pawła Pieniążka i Krystiana Kuklińskiego.

Podopieczni Grzegorza Borowego od początku kontrolowali przebieg spotkania na stadionie w Żarowie. W pierwszej połowie młodzieżowcy nie potrafili jednak stworzyć dogodnej sytuacji, pomimo częstego rozgrywania piłki w okolicach pola karnego rywala.

Przewaga MKS-u została udokumentowana w 52. minucie meczu. Paweł Pieniążek dośrodkował piłkę w pole karne z rzutu wolnego i po błędzie Łagody futbolówka wpadła do bramki. Zarówno Karolina, jak i Zjednoczeni stwarzali sobie sytuacje bramkowe w drugiej części gry, ale to nasi juniorzy mieli ich więcej i w 88. minucie meczu Krystian Kukliński pewnym strzałem z siedmiu metrów ustalił wynik meczu.

Warto dodać, że szkoleniowcem juniorów Zjednoczonych Żarów jest Mariusz Kowalski, były trener seniorów MKS Karolina.

Skład: Sip – Łucyk, B.Fudali, T. Wieczorek – P. Pieniążek, Bielat, D. Krawczyk, K. Fudali, Wudel – Zaremba, Łuszczyna

Na zmianę wchodzili: Halik, Kukliński, D. Tyza, Kusio, Chwałek