Pewne zwycięstwo seniorów!

Seniorzy MKS Karolina rozegrali w środę zaległy mecz 23. kolejki wałbrzyskiej klasy A. Na własnym boisku podejmowali drużynę Unii Jaroszów.

Już od samego początku widać było znaczącą przewagę naszej drużyny. Mecz został rozstrzygnięty praktycznie w pierwszej połowie. Po dwóch bramkach Ignatowicza oraz jednej Ptaka, a także po trafieniu samobójczym zawodnika Unii do przerwy goście przegrywali już 0:4. W drugiej połowie meczu naszym zawodnikom udało się przeprowadzić tylko jedną bramkową akcję. Piłkę, po znakomitym dośrodkowaniu, odbija głową Czykieta, a ta następnie trafia do bramki za sprawą Borowego.

MKS Karolina Jaworzyna Śląska – Unia Jaroszów 5:0 (4:0)

Skład MKS Karolina: Wojcieszek (46′ Leletko) – Czykieta, Krzeczowski Bal, (46′ Rutkowski), M. Krawczyk – Bielak (65′ Smaruj), Ptak, Tymcik, T. Krawczyk – Ignatowicz (65′ Zielonka), Borowy.
Zespół Unii wystąpił w składzie: Krawczyk – Chaba, Szymczyk, Milde, Senczyna – Dworak, Głód, Koziejski (Czapla), Kawałek, Gniecki – Sypko.

Przypominamy, że jutro (tj. czwartek) nasi trampkarze o godzinie 17:00 na własnym boisku rozegrają zaległy mecz z Rawą Boleścin. Również zaległości nadrobią juniorzy MKS Karolina, którzy o tej samej godzinie podejmą na terenie rywala drużynę Zjednoczonych Żarów.