Finał Ligi Dzieci w Judo

W dniu 19.11.2017 r. w Oleśnicy  odbyły  się  zawody finałowe  Super Ligi  Dzieci w Judo. W zawodach wystartowało ponad 700 zawodników  z klubów Dolnego Śląska oraz Czech.

W zawodach świetnie zaprezentowały się dwie zawodniczki  sekcji judo  MKS  „Karolina” Jaworzyna  Śląska  Anna -Maria Michalska i Hanna  Sułek. W swojej    kategorii     wagowej,  złoty  medal i pierwsze miejsce zajęły   Anna-Maria Michalska oraz Hanna  Sułek

Anna -Maria  w trzech edycjach Ligi  wygrała trzy razy swoją kategorię wagową, natomiast Hania  wygrała dwa razy, a raz  stała na drugim stopniu podium.   Start   naszych    judoczek   w całej  edycji Super Ligi można zaliczyć do  bardzo  udanych.

Naszym zawodniczkom, trenerowi Józefowi Smoterowi oraz rodzicom składamy serdeczne gratulacje oraz życzenia dalszych sukcesów  sportowych. Dziękujemy  rodzicom za  gorący doping, a Pani  Sabinie Michalskiej za wykonane zdjęcia.