Pierwszy remis

Szósty mecz w klasie B zespołu rezerw zakończył się podziałem punktów. MKS Karolina II zremisował przy Sportowej z Nysą Kłaczyna 1-1. Bramkę dla naszego zespołu zdobył Szymon Skupniewicz, dla którego było to trzecie ligowe trafienie.

Do wygranej zabrakło niewiele. W 51 minucie Skupniewicz wyprowadził biało-niebieskich na prowadzenie. Na pięć minut przed zakończeniem regulaminowego czasu gry do wyrównania doprowadził Rafał Majewski i tym samym ustalił wynik spotkania.

Skład MKS II Karolina: Wojcieszek, Rosiak, Putaj (84′ Gryzgot), Łucyk, Jędras, Krawczykzolta (82′ Ł. Rachelski), Krzeczowski (70′ Gradowicz), Kulpiński (46′ Adamowiczzolta), Skupniewiczzolta(76′ Drozdek), Subczyński, Zgórecki (60′ Kurzeja) oraz Grajaszek.