Liga MTB Cross Country Aglomeracji Wałbrzyskiej – Szczawno Zdrój 23.09.2017 [FOTO]

Podczas finałowego wyścigu w Szczawnie Zdroju kolarze MKS „Karolina” na wymagającej technicznie trasie dali z siebie wszystko i uplasowali się na bardzo dobrych miejscach. Bezkonkurencyjny okazał się Oliwier Okarmus zajmując pierwsze miejsce w kat. 8-9 lat w tej samej kategorii Tymoteusz Bałuk był piąty. W kat. młodzik Maciej Bronicki uplasował się na szóstym miejscu, Judyta Tonder w kat. żakini ukończyła wyścig na siódmym miejscu a w klasyfikacji generalnej po siedmiu edycjach była czwarta. Po bardzo dobrej jeździe na pierwszych okrążeniach  Andrzejowi Richtszaid nie udało się ukończyć wyścigu. Gratulacje dla zawodników.