Fatalna inauguracja seniorów

Od wysokiej porażki seniorzy rozpoczęli rundę wiosenną. Niżej notowany Sokół Marcinkowice okazał się zdecydowanie skuteczniejszym zespołem i wygrał 4-1. Honorową bramkę w doliczonym czasie drugiej połowy strzelił Grzegorz Ignatowicz z rzutu karnego.

Wynik otworzył Rafał Rybiński w 26 minucie. Na domiar złego, cztery minuty później gospodarze podwyższyli rezultat za sprawą Sławomira Dutki. Oba trafienia ustawiły przebieg spotkania. W drugiej połowie między 65 i 70 minutą biało-niebiescy stracili kolejne dwa gole po strzałach Mateusza Szponara oraz ponownie Sławomira Dutki. Jedyne trafienie dla Karoliny zdobył z „jedenastki” Grzegorz Ignatowicz, dla którego było to piąte trafienie w sezonie.

Skład Sokoła Marcinkowic: Janiczak, Płomiński, Kołodziński, Kulej, Kozina (84′ Szydło), Wejerowski (76′ Rokicki), Dutka (84′ Kaczmarek), Szponar (80′ Gulzolta), Igor Janiuk, Rybiński, Kohut (63′ Żarski) oraz Szymon Janiuk.

Skład MKS Karolina: Wajdzik, Krawczyk (80′ Lewandowski), Salamon, Wilkzolta (46′ Piątek), M. Rosiak (74′ J. Rosiak), Bałut (80′ D. Tymcik), Drągzolta, Ptak (74′ Czernicki), Mróz, Borowy (60′ Schmidt), Ignatowicz oraz Leletko.