Sara Tonder wygrała kryterium uliczne o Puchar Prezydenta. Wałbrzych 10.09.2016. [foto]

14322250_538427713033648_5982263577553693421_nBardzo dobrą formę utrzymuje Sara Tonder w drugiej części sezonu kolarskiego. W kryterium ulicznym o Puchar Prezydenta  Wałbrzycha z okazji 70 rocznicy powstania sekcji kolarskiej Górnika Wałbrzych, zdecydowanie wygrała wyścig juniorek młodszych, najskuteczniej finiszując na ośmiu okrążeniach 14.5 km trasy. W tej samej kategorii trzecia była Paulina Pastuszek, szósta Kamila Pastuszek, siódma Martyna Wojas. Tym razem chłopcy juniorzy młodsi także pokazali ducha walki, aktywnie walcząc na punktowanych dwunastu okrążeniach 21.5 km trasie  wyścigu. Ambitnie walczący do końca Igor Beker zajął niespodziewanie czwarte miejsce. Jakub Żuraw był szósty, Jakub Bieliński siódmy, Marcin Zarębski jedenasty. Również jedenaste miejsce zajęła młodziczka Marta Kołodziejska.

Opracował: Antoni Szewczyk