Remis z Nysą [FOTO]

20160423_171010W drugim meczu sparingowym MKS B&W Karolina zremisował na własnym stadionie z Nysą Kłodzko 1-1. Jedyną bramkę dla naszego zespołu strzelił zawodnik testowany. Warto zaznaczyć, że rzutu karnego w końcówce pierwszej części gry nie wykorzystał Mateusz Mróz.

W drugiej połowie aktywniejszym zespołem byli przyjezdni i to oni narzucali tempo gry. Pomimo wielu sytuacji podbramkowych udało im się zdobyć tylko jedną bramkę po pięknym uderzeniu z woleja w długi róg bramki Leletki. Biało-niebiescy w drugich 45 minutach grali zdecydowanie wolniej i stworzyli mniej okazji na zdobycie gola. Zapewne spowodowane to było wieloma zmianami dokonanymi przez trenera Idziaka w przerwie.

Nasz zespół zagrał w składzie: Wajdzik, zawodnik testowany 1, Salamon, Mrowiec, J. Rosiak, M. Rosiak, Borowy, Mróz, D. Tymcik, Ptak, Schmidt oraz Leletko, dwóch zawodników testowanych, Adamowicz, B. Tymcik.

W najbliższą środę o godzinie 18:00 seniorzy rozegrają kolejny mecz kontrolny. Na boisku przy ulicy Sportowej podejmą Kuźnię Jawor.