Porażka w pierwszym sparingu

DSCF5159Seniorzy Miejskiego Klubu Sportowego B&W Karolina Jaworzyna Śląska w pierwszym meczu kontrolnym ulegli AKS-owi Strzegom 0:3 na sztucznej płycie strzegomskiego OSiR-u.

W pierwszej części spotkania gra była wyrównana. W drugiej połowie inicjatywę przejęli gospodarze, którzy w 72. minucie wyszli na prowadzenie. Pozostałe dwie bramki padły w końcówce meczu.

W naszym zespole brakowało kilku kluczowych zawodników z powodu kontuzji lub urlopów.

Skład MKS B&W Karolina: Leletko (46′ Grygoriew), Idziak, Borowy, Rosiak M., Tymcik B., Tymcik D. (46′ Tatuśko), Mróz, Rosiak J., Adamowicz oraz dwóch zawodników testowanych.

Już w najbliższą sobotę na Stadionie Miejskim w Jaworzynie Śląskiej podopieczni Tomasza Idziaka rozegrają kolejny mecz kontrolny. Rywalem naszych seniorów będzie Nysa Kłodzko występująca w Klasie Okręgowej.