Klasyfikacja strzelców OS

Aktualna klasyfikacja strzelców Klasy Okręgowej Seniorów (6.11.2019 r.):

17 – Musiał Krzysztof (Orzeł Lubawka), Satanowski Piotr (Skałki Stolec), Poświstajło Marcin (Trojan Lądek Zdrój),

14 – Italo Rocha de Olivera (Karolina Jaworzyna Śląska),

13 – Kowalski Kamil (Nysa Kłodzko),

10 – Kałwak Mateusz (Zdrój Jedlina Zdrój),

9 – Smutek Jakub (Grom Witków), Tracz Łukasz (Nysa Kłodzko), Luis Henrique Sena de Souza (Włókniarz Kudowa Zdrój),

8 – Stępień Jacek (Trojan Lądek Zdrój),

7 – Cegielski Łukasz (Grom Witków), Trepka Krzysztof (Sparta Ziębice),

6 – Morawski Michał (Dabro-Bau Makowice), Grosiak Przemysław (Granit Roztoka), Brzózka Wojciech (Zamek Kamieniec Ząbkowicki), Sajdak Konrad (Zjednoczeni Żarów),

5 – Wojdyła Paweł (Granit Roztoka), Danaj Damian (Granit Roztoka), Orda Kamil (Granit Roztoka), Roman Damian (Venus Nowice), Myrdacz Paweł (Włókniarz Kudowa Zdrój), Tłuścik Dominik (Zdrój Jedlina Zdrój), Khvostenko Roman (Zjednoczeni Żarów), Kołodziej Mateusz (Zjednoczeni Żarów),

4 – Ptak Mateusz (Karolina Jaworzyna Śląska), Cebulski Paweł (Nysa Kłodzko), Głowacki Gracjan (Orzeł Lubawka), Michnicki Marcin (Orzeł Lubawka), Zwolenik Konrad (Orzeł Lubawka), Filipov Maksym (Venus Nowice), Januszewicz Dawid (Victoria Tuszyn), Tomczak Marek (Włókniarz Kudowa Zdrój), Bartkowiak Michał (Zdrój Jedlina Zdrój), Lipiński Rafał (Zdrój Jedlina Zdrój),

3 – Furmankiewicz Wojciech (Dabro-Bau Makowice), Wagner Silva Meireles Da Rocha (Dabro-Bau Makowice), Madziała Maciej (Grom Witków), Głuszczyński Wojciech (Kryształ Stronie Śląskie), Bejnarowicz Ryszard (Orzeł Lubawka), Dominik Kacper (Skałki Stolec), Głowak Łukasz (Skałki Stolec), Lato Jarosław (Venus Nowice), Tutka Marcin (Venus Nowice), Myrdacz Patryk (Włókniarz Kudowa Zdrój), Sopuch Mateusz (Zamek Kamieniec Ząbkowicki),

2 – Kucharski Damian (Dabro-Bau Makowice), Piech Radosław (Dabro-Bau Makowice), Szczepański Paweł (Granit Roztoka), Pyda Bogdan (Granit Roztoka), Kloc Szymon (Grom Witków), Kloc Przemysław (Grom Witków), Adamowicz Bartosz (Karolina Jaworzyna Śląska), Radevych Serhii (Karolina Jaworzyna Śląska), Stolarz Marcin (Karolina Jaworzyna Śląska), Bugajski Dariusz (Kryształ Stronie Śląskie), Trześniowski Dawid (Kryształ Stronie Śląskie), Haydon Tomasz (Kryształ Stronie Śląskie), Lasota Mariusz (Kryształ Stronie Śląskie), Sasinowski Przemysław (Nysa Kłodzko), Schabiński Kacper (Orzeł Lubawka), Wroczyński Grzegorz (Orzeł Lubawka), Kupiec Piotr (Skałki Stolec), Kuranda Maciej (Skałki Stolec), Prokop Mateusz (Skałki Stolec), Palmowski Przemysław (Sparta Ziębice), Sendor Stanisław (Sparta Ziębice), Szpakowicz Łukasz (Trojan Lądek Zdrój), Sałdyka Marcin (Trojan Ladek Zdrój), Krzykalski Adrian (Venus Nowice), Cwenar Krzysztof (Venus Nowice), Purzycki Dawid (Victoria Tuszyn), Gerlach Marcin (Zamek Kamieniec Ząbkowicki), Nowak Wojciech (Zamek Kamieniec Ząbkowicki), Mieszkalski Dariusz (Zamek Kamieniec Ząbkowicki), Sienkiewicz Kamil (Zamek Kamieniec Ząbkowicki), Ścigaj Łukasz (Zamek Kamieniec Ząbkowicki), Rzeszót Bartosz (Zdrój Jedlina Zdrój), Jonatan Dos Santos Perreira (Zdrój Jedlina Zdrój), Łuczak Mariusz (Zjednoczeni Żarów), Iwanicki Konrad (Zjednoczeni Żarów),Wojnowski Radosław (Zjednoczeni Żarów), Chłopek Grzegorz (Zjednoczeni Żarów),

1 – Duma Krzysztof (Dabro-Bau Makowice), Królik Mateusz (Dabro-Bau Makowice), Matwiejko Kacper (Dabro-Bau Makowice), Dębiński Patryk (Dabro-Bau Makwocie), Lenio Karol (Granit Roztoka), Bałut Marcin (Granit Roztoka), Diduszko Tomasz (Granit Roztoka), Kulasa Wojciech (Granit Roztoka), Pyda Arkadiusz (Granit Roztoka), Jędryka Tomasz (Granit Roztoka), Turzański Maciej (Grom Witków), Cegielski Marcin (Grom Witków), Jędrasiewicz Rafał (Grom Witków), Prorok Mikołaj (Grom Witków), Salamon Mateusz (Karolina Jaworzyna Śląska), Salamon Patryk (Karolina Jaworzyna Śląska), Rosiak Jakub (Karolina Jaworzyna Śląska), Tymcik Bartosz (Karolina Jaworzyna Śląska), Jagieła Krystian (Karolina Jaworzyna Śląska), Putaj Sebastian (Karolina Jaworzyna Śląska), Data Tytus (Kryształ Stronie Śląskie), Jasik Tomasz (Kryształ Stronie Śląskie), Szyszka Tomasz (Orzeł Lubawka), Duda Kamil (Orzeł Lubawka), Pierzchalski Tomasz (Nysa Kłodzko), Edison Matheus Sousa Costa (Nysa Kłodzko), Wawryniuk Łukasz (Nysa Kłodzko), Konowalczyk Krzysztof (Nysa Kłodzko), Pasternak Patryk (Nysa Kłodzko), Dędys Jarosław (Nysa Kłodzko), Bachmatiuk Bartosz (Nysa Kłodzko), Siekaniec Dawid (Nysa Kłodzko), Karykowski Jakub (Nysa Kłodzko), Grzegorzewski Daniel (Nysa Kłodzko), Iwanicki Damian (Skałki Stolec), Mazur Paweł (Skałki Stolec), Galik Marek (Skałki Stolec), Kupczak Kacper (Skałki Stolec), Jurkowski Kamil (Sparta Ziębice), Gwóźdź Dawid (Sparta Ziębice), Nocoń Seweryn (Sparta Ziębice), Panek Mateusz (Trojan Ladek Zdrój), Sadliński Konrad (Trojan Lądek Zdrój), Hajłasz Mateusz (Trojan Lądek Zdrój), Zdanowicz Marcin (Venus Nowice), Polański Damian (Venus Nowice), Włodarczyk Dariusz (Venus Nowice), Gładysz Mateusz (Venus Nowice), Sikora Dawid (Victoria Tuszyn), Gorczyński Mateusz (Włókniarz Kudowa Zdrój), Drąg Bogdan (Włókniarz Kudowa Zdrój), Rychlewski Arkadiusz (Włókniarz Kudowa Zdrój), Rosoliński Mikołaj (Włókniarz Kudowa Zdrój), Sekuła Daniel (Włókniarz Kudowa Zdrój), Dudek Fabian (Włókniarz Kudowa Zdrój), Zalewski Karol (Zamek Kamieniec Ząbkowicki), Shaveddinov Melis (Zamek Kamieniec Ząbkowicki), Burczak Krystian (Zamek Kamieniec Ząbkowicki), Chamerski Wiktor (Zamek Kamieniec Ząbkowicki), Deryło Mariusz (Zamek Kamieniec Ząbkowicki), Kwiatkowski Maciej (Zdrój Jedlina Zdrój), Piątek Jarosław (Zdrój Jedlina Zdrój), Samiec Łukasz (Zdrój Jedlina Zdrój), Samiec Damian (Zdrój Jedlina Zdrój), Czoch Bartłomiej (Zjednoczeni Żarów), Marzec Dawid (Zjednoczeni Żarów), Andrzejewski Mateusz (Zjednoczeni Żarów),

dane: laczynaspilka.pl