Mistrzowskie medale. Spotkanie judoków z Rafałem Kubackim

IMG_072422.05.2016 r. w Świdnicy rozegrane zostały VII  Otwarte Mistrzostwa Miasta Świdnicy Dzieci i Młodzików w Judo. W zawodach wystartowało 530 zawodników  z klubów  Dolnego Śląska, Wielkopolski oraz z Czech. Dużą  atrakcją  dla  zawodników była   możliwość  wspólnego  zdjęcia z Rafałem  Kubackim wielokrotnym Mistrzem Świata i Europy  w Judo.

W Mistrzostwach świetnie zaprezentowali się zawodnicy MKS B&W „Karolina” Jaworzyna  Śląska. W zawodach wystartowało czterech zawodników z jaworzyny Śląskiej i wszyscy przywieźli do domu medale.

W swoich   kategoriach   wagowych złote medale zdobyli Hanna Sułek oraz  Jakub  Zalas. Hania  oraz  Jakub  nie  dali  szans  swoim przeciwnikom  wygrywając wszystkie  swoje  walki   przed  czasem. Miejsce na podium wywalczył  również Bartosz  Kasperek, który w swojej  kategorii wagowej zajął 2. miejsce. Brąz zawisł natomiast na szyi  Anny Marii Michalskiej.

Występ  naszych  małych  judoków  można  więc  uznać  za  bardzo  udany. Zawodnikom i trenerowi życzymy dalszych  sukcesów.