3. edycja wyścigu szosowego w Nowicach już 9 lipca

nowice2016 — logotypyJuż po raz trzeci Stowarzyszenie Nowice – Nasza Wieś i Miejski Klub Sportowy B&W „Karolina” organizują kolarski wyścig szosowy pn. „Szukamy Następców Olimpijczyka Tadeusza Mytnika”. W tym roku swoją obecność potwierdziły liczne gwiazdy kolarstwa, w tym sam Tadeusz Mytnik. Impreza odbędzie się w sobotę, 9 lipca 2016 r., tradycyjnie już w Nowicach, rodzinnej miejscowości Mistrza.

Organizatorzy wyścigu zapraszają wszystkich chętnych posiadających sprawny rower, do udziału w wyścigu z możliwością rywalizacji w niemal wszystkich kategoriach wiekowych dla zawodników z licencją i wielu kategoriach dla kolarzy amatorów, niezrzeszonych od przedszkolaków do weteranów.

Zapisy w dniu 09.07.2016 r. w Nowicach- teren rekreacyjny „Koziarnia” (Nowice, 30B) od godz. 8.00 do godz. 9.30, odprawa techniczna godz. 9:30, start pierwszej kategorii wiekowej o godzinie 10:00.

Organizatorzy zapraszają również mieszkańców Nowic, gminy Jaworzyna Śląska oraz wszystkich chętnych do kibicowania kolarzom na trasie wyścigu.

Regulaminy wyścigu:

Regulamin dla zawodników niezrzeszonych

Regulamin dla zawodników z licencją