Pogrom w Dziećmorowicach. Juniorzy z remisem.

pilkaSeniorzy kolejny raz podtrzymali passę meczów bez porażki. Obecnie jest ich 12 a przed nami ciężki pojedynek z liderem klasy okręgowej – Unią Bardo. W dzisiejszym meczu zespół trenera Idziaka strzelił przedostatnim Sudetom pięć bramek. Tradycyjnie druga część gry była lepsza w wykonaniu Biało-niebieskich.

Dominacja naszego zespołu przez całe 90 minut nie ulegała wątpliwości. Gospodarze nastawili się na kontrataki, które w drugiej połowie mogły przynieść honorowe trafienie. Wynik w 26 minucie otworzył Schmidt, który otrzymał dokładne podanie ze skrzydła od Mrowca i wyprowadził gości na prowadzenie. Pomimo dobrych okazji do podwyższenia wyniku, pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-1.

Druga część meczu rozpoczęła się od mocnego natarcia Karoliny. Przed swoimi szansami stawali: Ptak, Ignatowicz oraz Schmidt. Ten ostatni w 61 minucie dostał bardzo dokładne, prostopadłe podanie od Ptaka z głębi pola, wyszedł sam na sam z bramkarzem i strzelił po długim rogu, umieszczając piłkę tuż obok słupka. Pięć minut później było 0-3. Ignatowicz w sytuacji sam na sam z bramkarzem zachował zimną krew i lobem pokonał golkipera Sudetów. W ostatnich czterech minutach pojedynku trafiali jeszcze: Ignatowicz (po pięknym rajdzie z piłką i podaniu na piąty metr Janiszewskiego – patrz foto) oraz Salamon (po dośrodkowaniu z rzutu wolnego przez Adamowicza).

Skład MKS Karolina: Wajdzik, Borowy (77′ Tymcik B.), Mrowiec, Salamon, M. Rosiak, Tatuśko (75′ Adamowicz), Ptak (83′ Janiszewski), Mróz, Schmidt, J. Rosiak, Ignatowicz oraz Tymcik D., Idziak, Marmajewski, Leletko.

Cieszą trzy punkty. Najważniejsze jednak przed zawodnikami Tomasza Idziaka. Trzy kolejne mecze, które ich czekają zweryfikują czwartoligowe aspiracje. Najbliższy pojedynek w sobotę z Unią Bardo. Już teraz zapraszamy wszystkich kibiców na to spotkanie!

Wyniki 25 kolejki klasy okręgowej
Tabela

Kilka godzin wcześniej swój mecz rozegrali juniorzy. Zremisowali oni w wyjazdowym pojedynku 1-1 z Górnikiem Nowe Miasto Wałbrzych. Jedynego gola dla naszego zespołu strzelił Jakub Kluska w 70 minucie. Gospodarze wyrównali na cztery minuty przed końcowym gwizdkiem za sprawą Misiułajtysa. Remis oznacza, że niedzielni rywale nie zrównają się punktowo z ekipą z Jaworzyny.

Skład MKS Karolina: Malina, Adamowicz (45′ Talkiewicz), Besser, Dukat, Górka, Hołyszewski, Kluska, Łucyk, Tymcik (45′ Drozdek), Więcław, Wudel.