Szóste zwycięstwo w rundzie! Polonia pokonana!

pilkaSeniorzy kontynuują bardzo dobrą passę meczów bez porażki. Dzięki zdobytym dzisiaj trzem punktom przeciwko rezerwom Polonii Świdnica, mogą dopisać na swoje konto szóste zwycięstwo w tej rundzie. Cały mecz drużyna prowadzona przez Tomasza Idziaka wygrała 1-3.

Spotkanie nie rozpoczęło się po myśli przyjezdnych. Do siatki Karoliny w 16 minucie trafił Wojciech Szuba i było 1-0. Dwadzieścia minut później było już 1-1 po trafieniu Grzegorza Ignatowicza.  Takim też rezultatem zakończyła się pierwsza część meczu. Pierwsza bramka dla Karoliny padła podczas zamiesznia przed linią bramkową i wydawało się, że trafienie będzie zaliczone jako samobójcze gracza gospodarzy. W drugiej połowie do bramki trafiali już tylko Biało-niebiescy. W 64 minucie na 1-2 trafił Mateusz Salamon natomiast osiem minut później wynik na 1-3 ustalił Mateusz Ptak.

MKS Karolina: Wajdzik, Borowy, Salamon (ż), Mrowiec, M. Rosiak, Tatuśko (78′ Adamowicz), Mróz, J. Rosiak (85′ B. Tymcik), Ptak, Schmidt (57′ D. Tymcik), Ignatowicz oraz Leletko, Idziak, Marmajewski, Więcław.

Polonia II Świdnica: Wiciak (46′ Olipra), Borowiec, Dziedzic, Kochman (37′ Klemiński (ż)), Krenczyk (70′ Sikora), Piskorski (83′ Mutzner), Szczepaniuk (46′ Hruszowiec), Szuba, Tyndel (ż), Zalewski, Zieliński (ż) (46′ Piechurski).