Orlicy na turnieju

OLYMPUS DIGITAL CAMERAW dniu dzisiejszym (tj. 24.04.2016 r.) drużyna prowadzona przez Tomasza Idziaka wzięła udział w turnieju orlików rozgrywanym w hali sportowej znajdującej się na terenie Toyoty w Wałbrzychu. Organizatorami tego turnieju byli: Toyota MMP, Górnik Wałbrzych oraz MKS B&W Karolina.

W zmaganiach brało udział sześć zespołów: Górnik I Wałbrzych, Górnik II Wałbrzych, MKS B&W Karolina I Jaworzyna Śląska, MKS B&W Karolina II Jaworzyna Śląska, Baszta Wałbrzych i Football Academy Wałbrzych. Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale oraz worki na buty ufundowane przez Toyotę Manufacturing Motors Poland. W tych rozgrywkach nie prowadzono tabeli ani żadnych klasyfikacji, ponieważ organizatorzy uznali, że w tym dniu chodziło tylko o dobrą zabawę.

Poniżej przedstawiamy wszystkie wyniki:

MKS I – Górnik I 0:0
MKS II – Baszta 0:8
FA Wałbrzych – Górnik II 7:1

MKS I – MKS II 1:1
Górnik I – Baszta 0:2
MKS I – Górnik II 2:1

MKS II – FA Wałbrzych 0:6
Baszta – Górnik II 5:0
MKS I – FA Wałbrzych 0:2

Górnik I – MKS II 5:0
Baszta – FA Wałbrzych 3:1
Górnik I – FA Wałbrzych 2:0

MKS I – Baszta 0:1
MKS II – Górnik II 1:1
Górnik I – Górnik II 1:0

Miejski Klub Sportowy B&W Karolina Jaworzyna Śląska jednocześnie informuje, że w najbliższy piątek nasi najmłodsi zawodnicy rozpoczną rywalizację w Pucharze Żaka, które są organizowane przez Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Wałbrzychu z okazji 40-lecia powstania Związku. Więcej informacji: Puchar-40_żak-2