Zamek zdobyty

Kolejne zwycięstwo odnieśli nasi juniorzy, pokonując w Kamieńcu Ząbkowickim miejscowy ZAMEK 2:1 (1:1). Obie bramki dla naszego zespołu zdobył Maciej Pieniążek (jedną po podaniu Krzaka, drugą dzięki asyście Kurzeji).

Nasza drużyna dominowała przez całe 90 minut, jednak to gospodarze pierwsi wyszli na prowadzenie. Na szczęście dzięki dobrzej grze nasz zespół wyrównał jeszcze przed przerwą. Drugie 45 minut nasi zawodnicy rozpoczęli równie dobrze, jednak długo nie mogli zdobyć bramki. Bramkę udało się strzelić dopiero w ostatnim kwadransie meczu. Pod koniec nasi zawodnicy mieli jeszcze kilka dogodnych sytuacji, jednak wynik nie uległ już zmianie.

Zamek Kamieniec Ząbkowicki – MKS Karolina Jaworzyna Śląska 1:2 (1:1)

Skład MKS Karolina: Sip – Sala, Wojewodzic, Pieniążek P., Łucyk – Krawczyk D. (Tyza D.), Kurzeja, Bednarski, Bielat (Zgórecki) – Krzak (Walerowicz), Pieniążek M.