Cztery punkty z Kamieńca

IMGP0237Seniorzy Miejskiego Klubu Sportowego Karolina wygrali na wyjeździe z niżej notowanym Zamkiem Kamieniec 0-1. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył w 87 minucie Łukasz Schmidt. Dla podopiecznych Tomasza Idziaka było to drugie zwycięstwo z rzędu. Zamek poniósł ósmą porażkę z rzędu. Drużyna z Kamieńca nie przypomina już zespołu, który znakomicie rozpoczął tegoroczne rozgrywki.

Szczegóły meczu seniorów oraz skład wkrótce…

Wyniki klasy okręgowej seniora – 15 kolejka
Tabela

Przed spotkaniem seniorów swój mecz rozegrali juniorzy starsi. W pojedynku tych samych klubów padł remis 4-4. Gospodarze dwukrotnie w ciągu pierwszych piętnastu minut doprowadzali do wyrównania (bramki dla biało-niebieskich autorstwa Wudla i Stolarza). W 24 minucie Zamek wyszedł na prowadzenie po trafieniu Eryka Kozickiego. Drugą część gry znakomicie rozpoczęli podopieczni Grzegorza Ignatowicza, którzy za sprawą kolejnego trafienia Stolarza (52 min.) i Kluski (60 min.) wyszli na prowadzenie. Niestety w 89 minucie goście stracili bramkę za sprawą Mieszkalskiego.

Skład MKS Karolina: Malina – Adamowicz, Besser, Drozdek (46 min. Talkiewicz), Kluska, Kurzeja, Łucyk, Sądel, Stolarz, Więcław, Wudel.