Porażka w Świebodzicach, w niedzielę z Tuszynem

IMGP0237Wysokiej porażki w Świebodzicach doznali seniorzy MKS Karolina. Podopieczni Tomasza Idziaka przegrali z liderem rozgrywek 3-0. Maraton meczowy zakończy pojedynek na własnym boisku z Victorią Tuszyn.

Środowy mecz rozpoczął się fatalnie dla jaworzynian. Bramkę dla gospodarzy w ósmej minucie zdobył Paweł Zyl. W 23 minucie trafienie dołożył Marcin Traczykowski. W drugiej części spotkania trzeciego gola zdobył Artur Sapek (67 min.). Tym samym nasz zespół zanotował drugą porażkę z rzędu i czwartą w tym sezonie. Dla Victorii był to kolejny mecz wygrany „do zera”. Zawodnicy ze Świebodzic w 13 meczach stracili zaledwie dwie bramki!

————————-

Niedzielny rywal jest beniaminkiem i zajmuje miejsce w środkowej części tabeli. Jeszcze dwa sezony temu Victoria Tuszyn rozgrywała swoje mecze w… klasie B. Teraz jest to inny zespół, który radzi sobie w debiucie całkiem nieźle. Biało-niebiescy powinni zwrócić podczas meczu szczególną uwagę na najlepszych strzelców z Tuszyna – Marka Podleśnego oraz Karola Bohajczuka (po 5 bramek). Ostatni mecz między Karoliną a Victorią odbył się w Jaworzynie Śląskiej 20 marca 2011 roku. Wtedy gospodarze wygrali 9-4.

Początek niedzielnego pojedynku już od 14:00. Wszystkich sympatyków piłki nożnej zapraszamy na ten mecz.