Komplet zwycięstw drużyn młodzieżowych

IMGP0237Wszystkie trzy zespoły młodzieżowe Miejskiego Klubu Sportowego Karolina mogą zaliczyć ten weekend do udanych ze względu na komplety punktów zdobyte w sobotnich i niedzielnych zmaganiach.

Młodzicy w tegorocznej ostatniej kolejce klasy terenowej pokonali na własnym boisku pierwszą drużynę Polonii Świdnica 1-0. Bramkę dla biało-niebieskich strzelił w 27 minucie Patryk Rzepecki. Trzy punkty pozwoliły podopiecznym Jakuba Rosiaka na zajęcie czwartego miejsca po rozegraniu rundy jesiennej.

Skład młodzików: Chwałek, Cichocki, Kraszkiewicz, Małecki, Naskręt, Okarmus, Ptak, Rachelski, Rzepecki oraz Dziadowiec, Górski, Kołodka, Pierkowski, Richtszajd.

Komplet wyników rundy jesiennej
Tabela

——————————————————-

Wysoką wygraną zakończyło się spotkanie trampkarzy, którzy na wyjeździe podejmowali LKS Bystrzyca Górna. Nasz zespół odniósł wyraźne zwycięstwo 3-9. Bramki dla Karoliny zdobyli: Bartosz Hurman (cztery), Gracjan Gryzgot (dwie), Arkadiusz Szkudlarski, Adrian Pijanowski oraz Jakub Anioł (po jednej). Dzięki kompletowi punktów podopieczni Rafała Pierkowskiego zakończyli rundę jesienną na trzecim miejscu.

Skład trampkarzy: Nalichowski, Anioł, Cichocki, Gryzgot, Hurman, Pijanowski, Putaj, Rachelski, Szkudlarski, Zając.

Tabela

Również juniorzy wrócili z wyjazdowego meczu z trzema punktami. Nasz zespół przegrywał w Ząbkowicach Śląskich z tamtejszą Polonią już 2-0 (bramki stracone w 25 i 36 minucie). Druga połowa należała jednak do piłkarzy trenera Grzegorza Ignatowicza, którzy dzięki trzem bramkom Marcina Stolarza w 56, 67 i 74 minucie wywieźli z trudnego terenu komplet „oczek”.

Skład juniorów: Malina – Adamowicz, Besser, Janowiec, Kluska (90 min. Drozdek), Łucyk, Mrozek, Stolarz, Tymcik, Więcław, Wudel (70 min. Talkiewicz) oraz Chwałek, Jacek.