Juniorzy również zwyciężają wysoko!

2732bWe wczorajszym inauguracyjnym meczu klasy okręgowej juniorzy Miejskiego Klubu Sportowego Karolina pokonali MKS Szczawno Zdrój 5-2. Bez wątpienia to świetne otwarcie sezonu przez podopiecznych Grzegorza Ignatowicza.

Mecz jednak nie rozpoczął się po myśli gospodarzy. To Szczawno w 12 minucie wyszło na prowadzenie za sprawą trafienia Mordala. Nasz zespół wyrównał dopiero w 41 minucie po golu Szukalskiego. Druga połowa w wykonaniu Biało-Niebieskich wyglądała zabójczo. Do bramki Szczawna trafiali kolejno: Janowiec (56 min.), Kluska (60 min.), Wudel (68 min.) i ponownie Kluska (70 min.). Na trzy minuty przed zakończeniem podstawowego czasu gry drugą bramkę dla gości zdobył ponownie Mordal.

Skład MKS Karolina: Malina – Adamowicz (85 min. Banaszczak), Besser, Chwałek (55 min. Drozdek), Jacek, Janowiec, Klag (46 min. Talkiewicz), Kluska, Łucyk (14 min. Michał Kurzeja), Szukalski, B. Tymcik (46 min. Wudel).

Skład MKS Szczawno Zdrój: Chmura – Bińczyk, Bułka, Jaskółowski, Kacica, Mordal, Prus (ż) (75 min. Przewięda), Rutkowski, Smolec, Stach, Wojtko (85 min. Carewicz).