Festiwal nieskuteczności. Remis z Jedliną. [RELACJA]

2732bW zaległym meczu I kolejki klasy okręgowej seniorzy Miejskiego Klubu Sportowego Karolina zremisowali ze Zdrojem Jedlina Zdrój 0-0. Przybyłych na stadion przy ulicy Sportowej kibiców raziła nieskuteczność Biało-Niebieskich.

Spotkanie rozpoczęło się od aktywnej gry w ataku podopiecznych Tomasza Idziaka. W 5 minucie Ignatowicz przedłużył wrzutkę z autu głową na długi słupek, gdzie Janiszewskiemu minimalnie zabrakło, aby sięgnąć piłkę. W dalszej części gry Biało-Niebiescy wieloma wrzutkami w pole karne gości szukali Ignatowicza, Janiszewskiego lub Borowego. W 18 minucie Ptak strzelił niecelnie z 20 metrów na bramkę Zdroju a w odpowiedzi Kraus dwie minuty później wpadł z piłką w pole karne, oddał strzał, z którego obroną poradził sobie Wojcieszek. W 33 minucie Ignatowicz oddał minimalnie niecelny strzał z woleja (16 metr) po dokładnym podaniu otrzymanym od Ptaka. Karolina mogła stracić bramkę „do szatni”. Piękną akcję skonstruowali jedlinianie, której w dogodnej sytuacji nie wykorzystał Kałoń.

Druga część gry rozpoczęła się od ataków gospodarzy. W 49 minucie piłka po strzale T. Krawczyka z powietrza została zablokowana przez obronę. Piłka zmierzała pod poprzeczkę bramki Zdroju. W 55 i 65 minucie Ptak uderzał dwukrotnie sprzed pola karnego, ale Walusiak nie dał się zaskoczyć i skutecznie interweniował. Bliscy zdobycia bramki gospodarze byli jeszcze dwukrotnie. W 75 minucie Janiszewski zamiast uderzać na bramkę gości szukał podaniem Ignatowicza natomiast pięć minut później Borowy minimalnie przestrzelił obok spojenia wykonując rzut wolny z 20 metrów. Ostatnie 11 minut goście grali w osłabieniu. Drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę w meczu otrzymał Piwoński. Podobnie jak w pierwszej połowie Kałoń nie wykorzystał świetnej okazji w ostatniej minucie i wysoko przestrzelił z 10 metrów mając przed sobą tylko Wojcieszka! Można powiedzieć, iż była to piłka meczowa.

 

Skład MKS Karolina: Wojcieszek – T. Krawczyk, Salamon, M. Krawczyk – Rosiak (60 min. Kurzeja (ż)), D. Tymcik, – Schmidt, Ptak, Janiszewski – Ignatowicz, Borowy (ż) oraz Grygoriew, B. Tymcik, Jarosz, Myśliński, Klag.

Skład Zdroju: Walusiak – Kacprzak, Kwiatkowski, Chabrowski (ż), Zasada (78 min. Włochowski), Kraus (69 min. Sobotka), Dudek (ż), Piwoński (ż, ż, cz), Bartkowiak, Kałoń, Kubowicz (50 min. Piątek) oraz Wtulich.

 
Aktualna tabela dotycząca aktywności boiskowej seniorów MKS Karolina: 

Imię i nazwisko

Mecze

Minuty

Żółte kartki

Czer. kartki

Gole

Wojciech Grygoriew

1

90

Mateusz Kurzeja

2

75

1

Mateusz Salamon

2

180

Aleksander Jarosz

1

90

Marcin Krawczyk

2

180

1

Jakub Rosiak

2

137

Mateusz Mróz

1

62

Szymon Borowy

2

180

1

Mateusz Ptak

2

180

Łukasz Schmidt

2

180

Grzegorz Ignatowicz

2

154

3

Damian Tymcik

2

118

1

Adam Myśliński

1

13

Michał Janiszewski

2

116

Tomasz Krawczyk

2

135

Mariusz Wojcieszek

1

90

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.