Zawodniczki MKS Karolina na Mini Tour de Pologne

_DSC47671407702388012066900Dwie zawodniczki Miejskiego Klubu Sportowego „Karolina” Jaworzyna Śląska wzięły udział w wyścigu NUTELLA MINI TOUR DE POLOGNE w kategorii młodziczki.

Pierwszym etapem w którym wystartowały zawodniczki był wyścig w Zakopanem (7.08.2014 r.). Na dystansie około 15 kilometrów nasze reprezentantki okazały się najlepsze. Pierwsze miejsce w tym etapie wywalczyła Paulina Pastuszek wyprzedzając koleżankę klubową Sarę Tonder o niespełna dwie sekundy.

Dwa dni później w Krakowie na dystansie około 20 kilometrów  zawodniczki MKS Karolina znów przyjechały w czołówce. Sara Tonder ponownie zajęła drugą lokatę ze stratą jednej sekundy do zwyciężczyni etapu. Paulina Pastuszek uplasowała się na 10. miejscu ze stratą czterech sekund.

Sara Tonder, która w Wielkim Finale w Krakowie zajęła drugie miejsce w ramach nagrody pojedzie na obóz sportowy do Szklarskiej Poręby z akademią Michała Kwiatkowskiego.