Jubileuszowy X wyścig kolarski na 50-lecie sekcji

mtb2014_2_plakat_malyJuż za niecały miesiąc Jaworzyna Śląska stanie się stolicą dolnośląskiego kolarstwa górskiego. Tegoroczne Grand Prix MTB Solidarności, które odbędzie się 31 maja 2014 roku posiada rangę Mistrzostw Dolnego Śląska MTB Cross Country.

W tym roku wyścig wpisuje się w dwa jubileusze. Pierwszy to okrągła dziesiąta już edycja wyścigu MTB w Jaworzynie, drugi to pięćdziesiąta rocznica powstania sekcji kolarskiej MKS „Karolina”.

Tegoroczna jubileuszowa edycja wyścigu powraca na drogi i bezdroża jaworzyńskiej żwirowni. Organizatorzy – Miejski Klub Sportowy „Karolina”, Komisja Zakładowa NSZZ „Solidarność” przy ZPS „Karolina” sp. z o. o. oraz Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Jaworzynie Śląskiej, dzięki wsparciu finansowemu Gminy Jaworzyna Śląska, Powiatu Świdnickiego oraz Zarządu Regionu Solidarności Dolny Śląsk, na nagrody przeznaczyli pulę min. 8.ooo złotych.

Oprócz wyścigów dla zawodników licencjonowanych, odbędą się także specjalne wyścigi w kategoriach dla zawodników niezrzeszonych, nie posiadających licencji.

Chętnych do udziału w wyścigu zachęcamy do zapoznania się z obowiązującymi Regulaminami:

– regulamin Mistrzostw Dolnego Śląska MTB Cross Country X Grand Prix MTB „Solidarności” dla zawodników z licencją,

– regulamin X Grand Prix MTB „Solidarności” dla zawodników niezrzeszonych.

Zapisy do startu w zawodach drogą elektroniczną na adres: kamilka.szewczyk@gmail.com w terminie do 30.05.2014 roku oraz w dniu wyścigu w godzinach 8:00-9:30 w biurze wyścigu (Jaworzyna Śl., ul. Towarowa). Wyścigi w poszczególnych kategoriach startują od godziny 10:00.

Zapraszamy zawodników i kibiców do czynnego udziału w imprezie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.