Wielka Sobota z „okręgówką”

IMGP2755W najbliższą sobotę (tj. 19.04.2014 roku) swoje spotkania w ramach 21. kolejki Klasy Okręgowej rozegrają juniorzy starsi oraz seniorzy Miejskiego Klubu Sportowego Karolina Jaworzyna Śląska.

Jako pierwsi na murawę Stadionu Miejskiego w Jaworzynie Śląskiej wybiegną juniorzy starsi, którzy podejmą lidera rozgrywek SP Szczyt Boguszów-Gorce. W pierwszym spotkaniu podopieczni Grzegorza Ignatowicza zremisowali na boisku rywala 1:1.

W rundzie wiosennej nasza drużyna zainkasowała 7 „oczek” i plasuje się na 9. lokacie w tabeli Klasy Okręgowej Juniorów.

Sobotni rywal naszych zawodników jest liderem rozgrywek z dorobkiem 47 punktów. W meczach wiosennych gracze Szczytu zdobyli 8 punktów. Warto dodać, że zespół z Boguszowa-Gorce w tym sezonie przegrał tylko jedno spotkanie (11. kolejka z Bielawianką Bielawa).

Początek meczu o godzinie 13:30 na Stadionie Miejskim w Jaworzynie Śląskiej.

[match id=1846]

MECZE 21. KOLEJKI OJ

__________________________________________________________________________________________

Seniorzy Miejskiego Klubu Sportowego Karolina podobnie jak juniorzy starsi spotkanie 21. kolejki Klasy Okręgowej rozegrają na Stadionie Miejskim w Jaworzynie Śląskiej. Rywalem podopiecznych Tomasza Mojsy będzie Kryształ Stronie Śląskie. 

Nasza drużyna w rundzie wiosennej zdobyła 2 „oczka” po remisach w spotkaniach wyjazdowych z Piastem Nowa Ruda oraz Zamkiem Kamieniec Ząbkowicki, natomiast na własnym stadionie jeszcze nie zdobyła punktu (porażki z Skalnikiem Czarny Bór oraz Nysą Kłodzko).

Zespół ze Stronia Ślaskiego zainkasował 5 punktów po remisach z LKS Bystrzycą Górną oraz Piastem Nowa Ruda, a 3 „oczka” za mecz z 19. serii spotkań Klasy Okręgowej z Nysą Kłodzko, który został zweryfikowany jako walkower na korzyść Kryształu.

Spotkanie odbędzie się o godzinie 16:00 w Jaworzynie Śląskiej.

[match id=1742]

MECZE 21. KOLEJKI OS

WYDARZENIE NA FACEBOOKU

___________________________________________________________________________________________

Już dzisiaj (tj. 16.04.2014 r.) swoje kolejne spotkanie w Klasie Terenowej Młodzików rozegrają podopieczni Rafała Pierkowskiego. Nasz zespół na własnym stadionie podejmie drużynę Granitu Roztoka.

Początek spotkania o godzinie 17:00.

[match id=1945]

MECZE 15. KOLEJKI TM

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.