Weekendowe mecze

IMGP2285W najbliższy weekend swoje spotkania ligowe rozegrają młodzicy, juniorzy młodsi, juniorzy starsi oraz seniorzy Miejskiego Klubu Sportowego Karolina Jaworzyna Śląska.

Jako pierwsi swoje spotkanie rozegrają najmłodsi nasi zawodnicy. Podopieczni Rafała Pierkowskiego w meczu wyjazdowym podejmą drużynę AKS Strzegom. W pierwszym spotkaniu pomiędzy tymi drużynami padł wynik 3:0 na korzyść graczy ze Strzegomia.

Mecz odbędzie się w sobotę (12.04.2014 r.) na boisku w Strzegomiu o godzinie 11:00.

[match id=1937]

_________________________________________________________________________________________________

Juniorzy młodsi prowadzeni przez Roberta Tymcika podejmą na boisku rywala Granit Roztoka. W pierwszym meczu lepsi okazali się zawodnicy MKS Karolina, którzy na własnym stadionie zwyciężyli 3:0.

Spotkanie odbędzie się w sobotę (12.04.2014 r.) na boisku w Roztoce o godzinie 13:00.

[match id=1984]

_________________________________________________________________________________________________

W sobotę (12.04.2014 r.) o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim w Jaworzynie Śląskiej zespół seniorów MKS Karolina podejmie Nysę Kłodzko. W pierwszym meczu pomiędzy tymi drużynami padł remis 1:1.

Podopieczni Tomasza Mojsy jak do tej pory w rundzie wiosennej zainkasowali 2 punkty po remisach w spotkaniach wyjazdowych z Zamkiem Kamieniec Ząbkowicki oraz Piastem Nowa Ruda. Drużyna z Kłodzka w meczach rozgrywanych na wiosnę zdobyła 3 „oczka” po zwycięstwie nad Kryształem Stronie Śląskie.

WYDARZENIE NA FACEBOOKU

[match id=1741]

_________________________________________________________________________________________________

Jako ostatni swoje spotkanie ligowe rozegrają juniorzy starsi. Podopieczni Grzegorza Ignatowicza podobnie jak seniorzy podejmą na własnym stadionie drużynę Nysy Kłodzko. W pierwszym meczu rozegranym na terenie rywala lepsi okazali się gracze z Kłodzka pokonując nasz zespół 3:0.

Mecz odbędzie się w niedzielę (13.04.2014 r.) o godzinie 13:30 na stadionie w Jaworzynie Śląskiej.

[match id=1845]

WSZYSTKICH KIBICÓW SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA TE SPOTKANIA.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.