Złote medale Młodziczek w Mistrzostwach Makroregionu

SONY DSCMłodziczki Paulina Pastuszek i Sara Tonder obroniły tytuł Mistrzyń Makroregionu w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików i Młodziczek w Jeździe dwójkami na czas w Tuszynie koło Dzierżoniowa. Obrończynie tytułu pokonały dystans 8 km z prędkością 37 km/godz. Wykręcając czas12 min.51 sek. Był to już dziesiąty medal dla sekcji kolarskiej w tegorocznej rywalizacji międzywojewódzkiej.

W rywalizacji Młodzików Jakub Żuraw i Jakub Bieliński zajęli dziewiąte miejsce a Bartosz Smereczniak i Jakub Lisiecki jedenaste. Dla juniorów młodszych były to Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska w Jeździe na czas w których Grzegorz Dobroń zajął dziesiąte miejsce, a w kategorii junior Szymon Potoniec szóste.

Opracował: Antoni Szewczyk