Grand Prix MTB „S” Mistrzostwami Dolnego Śląska

plakatMTB_new_smallJuż za niecały miesiąc Jaworzyna Śląska stanie się stolicą dolnośląskiego kolarstwa górskiego. Tegoroczne Grand Prix MTB Solidarności, które odbędzie się 1 czerwca 2013 roku decyzją Zarządu Dolnośląskiego Związku Kolarskiego uzyskało rangę Mistrzostw Dolnego Śląska MTB Cross Country we wszystkich kategoriach wiekowych.  Wyścig kolarski w Jaworzynie Śląskiej jest organizowany po raz dziewiąty, a tym razem zawodnicy, startujący w nim mają szansę uzyskać podwójną ilość punktów do challenge’u DZKol. W kategoriach junior, junior młodszy, młodzik zawodnicy i zawodniczki powalczą o zdobycie klas sportowych.

Organizatorzy: Komisja Zakładowa NSZZ „Solidarność” przy ZPS „Karolina” sp. z o. o., Sekcja Kolarska MKS „Karolina” oraz Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Jaworzynie Śląskiej w tym roku zmienili trasę wyścigu. Dotychczas wiódł on po drogach i bezdrożach jaworzyńskiej żwirowni, lecz w tym roku kolarze i kolarki – dzięki uprzejmości Nadleśnictwa Świdnica – będą rywalizować między sobą w lesie przylegającym do Stadionu Miejskiego przy ulicy Sportowej. Głównym sponsorem imprezy jest Gmina Jaworzyna Śląska, przy wsparciu Starostwa Powiatowego w Świdnicy.

Więcej informacji na temat wyścigu pojawi się wkrótce na stronach internetowych Organizatorów: www.nszzskarolina.net, www.sokibp.jaworzyna.net oraz www.mkskarolina.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.