Pożegnanie z Pucharem Polski

Po przegranym 0:1 meczu z MKS Szczawno Zdrój seniorzy Karoliny żegnają się z tegoroczną edycją Pucharu Polski. Szczawno okazało się lepsze w organizacji gry, było zespołem szybszym i lepiej broniącym się. karolina_szczawno_12

Seniorzy MKS Karolina zagrali słabo, bez polotu. Jedynie raz zagrozili bramce gości, kiedy to Ptak w 7′ oddał mocny strzał w kierunku bramki zza szesnastki. Niestety, piłka minęła tylko lewy słupek gości. W 15 minucie boisko opuścił kontuzjowany Tymcik. Chwilę później po dośrodkowaniu z rzutu wolnego zawodnik MKS-u Szczawno Zdrój wbija głową piłkę do bramki Karoliny. Lider ligi okręgowej miał jeszcze kilka sytuacji na podwyższenie wyniku, bowiem zawodnicy ze Szczawna jeszcze trzykrotnie trafiali do bramki Burdzego, jednak za każdym razem arbiter odgwizdywał spalonego.

Drugą połowę Karolina zagrała także słabo i odpadła z rozgrywek o Puchar Polski. Seniorów MKS Karolina czeka teraz półtoratygodniowa pauza w rozgrywkach ligowych ze względu na wycofanie się z rozgrywek ligi okręgowej drużyny Bielawianki Bielawa. Kolejny mecz o punkty zagrają na wyjeździe 28 kwietnia br. z Trojanem Lądek Zdrój.

MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA – MKS SZCZAWNO ZDRÓJ 0:1 (0:1)

0:1 15′ – Niemczyk

Skład MKS Karolina Jaworzyna  Śląska: Burdzy(ż) – Krupczak, Krzeczowski(ż), Charytanowicz, M.Krawczyk – Dąbrowski, Ptak, Tymcik (15′Bal), Kurzeja (52′Wysota(ż)) – Krzak (63′Bielat), Ignatowicz.

Skład MKS Szczawno Zdrój: Carbonetti (46′Walusiak) – Kula(ż), Niemczyk, Nadzieja, Kłosowski, Korulczyk(ż), Szyszka, Grześkowiak (66′Parzych), Szkudlarek (60′Słapek), Kulpa (70′Mrozowski), Słomowicz (53′Pyda).

Arbitrzy spotkania: Dawid Aksamit, Dariusz Szott, Andrzej Celmer (KS Kłodzko).