Kolejne drużyny wycofują się z gry

zimaDwie kolejne drużyny wycofują się z rozgrywek przed rundą wiosenną sezonu 2012/2013. W klasie Okręgowej Seniorów zmagań w rundzie rewanżowej nie rozpoczną rezerwy trzecioligowej Bielawianki Bielawa, natomiast w klasie Okręgowej Juniorów z rozgrywek wycofuje się drużyna Unii Bardo.

Na oficjalnej witrynie klubu Bielawianka Bielawa w ostatnich dniach pojawił się lakoniczny komunikat, potwierdzony już w Okręgowym Związku Piłki Nożnej w Wałbrzychu, że decyzją Zarządu Klubu z dnia 19 marca 2013 r. Bielawianka Bielawa wycofuje z rozgrywek drugi zespół seniorów występujący obecnie w klasie Okręgowej. W informacji nie przedstawiono powodów wycofania zespołu.

Tym samym po skandalicznym wycofaniu się rezerw II-ligowego Górnika Wałbrzych z gry w klasie Okręgowej Seniorów już po 2. kolejce zmagań i rezygnacji Bielawianki w ostatnich dniach w klasie Okręgowej Seniorów zostaje jedynie 14 drużyn, co oznacza, że na koniec sezonu spadek zanotuje tylko jedna, najsłabsza drużyna rozgrywek, a gracze wszystkich drużyn będą zmuszeni na wiosnę dwukrotnie pauzować. Dla MKS „Karolina” oznacza to pauzę w:

– kolejka 17. spotkanie zaplanowane na dzień 30 marca 2013 roku,

– kolejka 20. spotkanie zaplanowane na dzień 20 kwietnia 2013 roku.

W Okręgówce juniorów starszych również duże zamieszanie. Komunikat Unii Bardo został już również potwierdzony w OZPN Wałbrzych. Klub wycofuje swój zespół z powodów kadrowych. Dla MKS „Karolina” oznacza to pauzę w:

-kolejka 23. spotkanie zaplanowane na dzień 5 maja 2013 roku.

Źródło: własne / www.bielawianka.pl / www.uniabardo.pl /