Wygrana seniorów w ostatnim spotkaniu

W dniu dzisiejszym swoje ostatnie spotkanie ligowe w tym roku rozegrali seniorzy MKS Karolina Jaworzyna Śląska.

Zespół prowadzony przez Roberta Tymcika po fantastycznej pierwszej połowie prowadził 3:0. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: 2 – Ignatowicz, a jedno trafienie dołożył Dąbrowski. W drugiej części spotkania nasz zespół prezentował się dużo gorzej. Najpierw na początku drugiej połowy Mateusza Górskiego pokonał Śliwiński, a w 58 minucie bramkę kontaktową zdobył Konrad Matusik. Na szczęście nasi zawodnicy nie dali sobie wbić bramki wyrównującej i mecz zakończył się zwycięstwem MKS-u.

Skład MKS: Górski – Czykieta, Krzeczowski, Krupczak (46′ Bal), M. Krawczyk -Myśliński (46′ Tymcik), Sowa, Ptak, T. Krawczyk – Ignatowicz, Dąbrowski.

Skład Iskry: Kuraś – Węgrzyn, Kierkiewicz, Szkodziński, Łątka, Szpakowicz, Wolański, Ko. Matusik, Dawiec, Ka. Matusik(19′ Gargała), Śliwiński.

GROM Witków – pauza

Pragniemy już dzisiaj zaprosić wszystkich kibiców na mecz juniorów starszych. Rywalem naszej drużyny będzie Zamek Kamieniec Ząbkowicki. Spotkanie odbędzie się w niedzielę (25.11.2012) o godzinie 11:00 na Stadionie Miejskim w Jaworzynie Śląskiej.