Młodzież zagrała w sobotę

W pierwszym sobotnim meczu juniorzy młodsi Miejskiego Klubu Sportowego „Karolina” przegrali z rówieśnikami ze Świebodzic. Zawodnicy reprezentujący barwy Victorii strzelili w Jaworzynie aż 5 bramek, na co nasi piłkarze odpowiedzieli tylko raz, bramką Bartosza Adamowicza. Podopieczni trenera Rafała Zielonki tym samym zakończyli rundę jesienną sezonu 2012/2013.

Skład MKS: Lewandowski, R. Łucyk, Szukalski, Iwanowski, Marcin Łucyk, Wudel, Tymcik, Besser, Kluska, Kantyluk, Kusio oraz Talkiewicz, Adamowicz, Chwałek i Malina.

MKS Karolina Jaworzyna Śląska – Victoria Świebodzice 1:5 (0:1)

Dużo lepszy występ zaliczyli młodzicy, prowadzeni przez trenera Rafała Pierkowskiego. W zaległym spotkaniu, grając na własnym terenie pokonali drużynę Zjednoczonych Żarów aż 9:3. Siedem bramek dla naszego zespołu zdobył król strzelców rundy jesiennej w klasie Terenowej Młodzików Marcin Stolarz. Po jednym trafieniu dołożyli Więcław oraz  Łęcki. Był to ostatni mecz w klasie Terenowej Młodzików w rundzie jesiennej sezonu 2012/2013.

MKS Karolina Jaworzyna Śląska – Zjednoczeni I Żarów 9:3 (4:2)

Również w sobotę spotkanie awansem rozegrali juniorzy starsi naszego Klubu. Przełożony z niedzieli mecz wyjazdowy z zespołem Górnika Boguszów-Gorce zakończył się wynikiem 3:1 na korzyść naszej drużyny. Do przerwy nasi zawodnicy prowadzili 1:0 po trafieniu Kamila Fudali. W drugiej połowie najpierw niespodziewanie wyrównali gospodarze. Co więcej chwilę później drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę ujrzał Patryk Łuszczyna. Nie podłamało to naszych piłkarzy, którzy grając w dziesiątkę strzelili rywalom jeszcze 2 bramki, nie tracąc już żadnego gola. Bramki dla MKS-u drugiej części gry strzelali Daniel Kantyluk oraz Grzegorz Bielat.

Skład MKS: Sip – Mariusz Łucyk, Pieniążek, Zgórecki, Wieczorek – Bielat, K. Fudali, B. Fudali, Krawczyk – Łuszczyna, Kukliński oraz Kantyluk, Wudel, Kusio i Tyza.

Górnik Boguszów-Gorce – MKS Karolina Jaworzyna Śląska 1:3 (0:1)