Wyniki ligi i pucharu

W ostatnia niedzielę swoje mecze ligowe rozegrali juniorzy i seniorzy MKS Karolina.
Podopieczni Grzegorza Borowego przegrali na boisku w Pszennie z Cukrownikiem 1:4. Warto zauważyć, ze nasz zespół kończył mecz w ośmiu zawodników. Czerwone kartki po dwóch żółtych ujrzeli Bartosz Fudali i Mariusz Łucyk. Czerwoną kartkę za akcję ratunkową zobaczył Paweł Pieniążek.
Skład MKS: Sip (Halik) – Wieczorek, B. Fudali, Pieniążek, Łucyk – D. Krawczyk, Kusio (Plata), K. Fudali, Zgórecki – Kukliński (Tyza), Kantyluk.

Ligową porażkę ponieśli także seniorzy, którzy przegrali na głównym boisku w Świdnicy z liderem Klasy Okręgowej Stalą Świdnica 0:2.
Skład MKS: Burdzy – Czykieta, Krzeczowski, Sowa, M. Krawczyk – Dąbrowski (Myśliński), Tymcik(Krzak), Borowy, Ptak, T. Krawczyk – Ignatowicz

________________________________________________________________________________________________________________

W środę został rozegrany Puchar Polski na szczeblu OZPN Wałbrzych.
Juniorzy na własnym boisku zostali rozgromieni przez seniorów Zjednoczonych Żarów 8:0. Naszej drużynie na pewno nie można odmówić ambicji, ale jednak było widać na boisku różnicę klas.
Skład MKS: Halik – Łucyk, B. Fudali, Pieniążek, Wieczorek – Zgórecki, K. Fudali, Kusio, Kukliński, Szukalski – Kantyluk oraz Tyza, Chwałek, Sip i Zaremba.

Zespół seniorów rozbił B-klasową Wierzbiankę Wierzbna 8:1. Początek meczu nie układał się, ponieważ nasza drużyna traci bramkę. W pierwszej połowie naszemu zespołowi udaje się wyrównać po bramce samobójczej obrońcy z Wierzbnej. W drugiej połowie MKS Karolina zdobył siedem bramek autorstwa: 2, Skupniewicz, Ignatowicz, Dąbrowski i 1 – Krzak.
Skład MKS: Wojcieszek – Myśliński, Krupczak, Bal, M. Krawczyk – Bednarski, Borowy, Kurzeja, Dąbrowski – Krzak, Skupniewicz oraz Górski, Ignatowicz, Ptak i Zielonka.
W następną środę w ramach 1/8 PP zespół seniorów zmierzy się na własnym boisku ze Zjednoczonymi Żarów.