Wygrana seniorów

W sobotę seniorzy rozegrali mecz w ramach 6. kolejki Klasy Okręgowej. Rywalem naszej drużyny był Trojan Lądek Zdrój.
Nasz zespół mimo przewagi w pierwszej części spotkania przegrywał 0:1 po tym jak zawodnik gości umieścił piłkę w siatce po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Na bramkę dla naszej drużyny kibice przy ulicy Sportowej musieli czekać do 50 minuty. Gola dla MKS Karoliny zdobył Grzegorz Ignatowicz po dokładnym podaniu Pawła Krzaka. Siedem minut później Ignatowicz strzelił swoją drugą bramkę pewnie wykorzystując sytuację sam na sam z bramkarzem Trojana. W 75 minucie wynik spotkania ustalił Paweł Krzak. Nasz zawodnik po wybiciu futbolówki przez Krzeczowskiego wyszedł jeden na jeden z bramkarzem gości i pewnie go pokonał.

Nasz zespół wystąpił w składzie: Burdzy – Czykieta, Krzeczowski, Sowa, M. Krawczyk – Dąbrowski (83′ Kurzeja), Ptak, Tymcik, T. Krawczyk (70′ Myśliński) – Ignatowicz, Krzak (88′ Bal).