Wyjazdowa wygrana na trudnym terenie.

W sobotę , seniorzy, udali się na najdalszy wyjazd ligowy, do tego na boisko , gdzie zawsze nam trudno się grało. Spotkanie rozpoczęło się z prawie 45 minutowym opóźnieniem z uwagi na problemy techniczne podczas podróży. Chcemy z tego miejsca serdecznie podziękować rywalom za wsparcie i postawę fair-play – Brawo ZKS Włókniarz Kudowa-Zdrój. Mecz rozpoczął się od naszych ataków, co było sporym zaskoczeniem dla gospodarz, lecz zawodziła skuteczność lub brakowało ostatniego, dokładnego podania.  Po 15 minutach powinno być 3:0 dla nas. Sytuację sam na sam z Giulliano zmarnował Jagieła i Putaj. Do tego świetny strzał oddał Pająk ale wynik do przerwy nie zmieniał się. Po zmianie stron pierwszą bramkę zdobywa Włókniarz, za sprawą mocnego strzału prawą nogą Pawła Mateckiego. Jednak nasza drużyna pokazała charakter i grę do końca. Wyrównującą bramkę strzelił młody Oliwier Pająk. W 83 minucie rajd Krystiana Jagieły zakończył się bramką dającą prowadzenie ekipy Grzegorza Ignatowicza. A w 88 minucie kropkę nad „i” postawił Mateusz Salamon, wykorzystując kolejne świetne dogranie Mateusza Ptaka z rzutu wolnego.
Dziękujemy przeciwnikom za walkę i powodzenia w ostatnim meczu sezonu.
ZKS Włókniarz Kudowa-Zdrój – MKS Karolina – 1:3  (Marcel Wilczyński – Oliwier Pająk, Krystian Jagieła, Mateusz Salamon)
Skład MKS Karolina: Wojciech Grygoriew, Szymon Kopacz, Marcin Bieniasz, Mateusz Salamon, Tomasz Krawczyk,  Jakub Rosiak, Oliwier Pająk, Bartosz Tymcik , Mateusz Ptak (Kpt), Sebastian Putaj, Krystian Jagieła – Grzegorz Ignatowicz, Alan Naskręt.