Pierwsza porażka Trampkarzy w sezonie

W poniedziałek, nasza drużyna Trampkarzy, udała się do Witkowa Śląskiego, na kolejne starcie w lidze okręgowej. Przeciwnikiem była ekipa Akademii Piłkarskiej Futgol Czarny Bór. Od początku mieliśmy utrudnione zadanie gdyż z różnych powodów zabrakło kilku podstawowych zawodników. Całe zawody rozgrywaliśmy bez zmian, „gołą 11”. Mimo trudności powalczyliśmy z dobrą drużyną gospodarzy. Pierwszą bramkę zdobył niezawodny Artur Dawid w 27 minucie. Niestety już 2 minuty później , po strzale Gracjana Trojanowskiego mamy remis. W 62 minucie Michał Charczuk strzela gola na 2:1 i to gospodarze mogą cieszyć się z 3 punktów. Mimo porażki, dziękujemy naszym zawodnikom za walkę na całym boisku. Gratulujemy przy okazji przeciwnikom, którzy udanie zrewanżowali się za porażkę w Jaworzynie Śląskiej.

Mimo przegranego meczu, w dalszym ciągu zachowujemy 1 miejsce w tabeli ze znaczną przewagą nad pozostałymi drużynami.

Okazja do rehabilitacji już w najbliższy czwartek 2 czerwca, gdzie na Stadionie Miejskim w Jaworzynie Śląskiej, o 18:00,  zagramy z Granitem Roztoka. Serdecznie zapraszamy na mecz.

AP Futgol Czarny Bór – MKS Karolina 2:1  ( Gracjan Trojanowski, Michał Charczuk – Artur Dawid)

Skład MKS Karolina: Miłosz Czekaj, Jakub Hurman, Franek Nowak, Mateusz Richtszajd, Damian Richtszajd, Artur Dawid, Kornelia Grandus, Oliwier Marek, Sylwek Grzesznik, Damian Rzepecki, Kacper Wardziak.