Piłkarska sobota

W sobotę swoje kolejne mecze rozegrały nasze drużyny piłkarskie.

Jako pierwsi  rywalizowali Trampkarze, którzy o 9:00 rozpoczęli swoje spotkanie z wiceliderem AP 13 Jarosława Lato. Nasi młodzi piłkarze wygrali nie bez problemu 2:1. Obie bramki dla MKS Karolina strzelił Bartek Karpiński. Bramkę dla AP 13 zdobył Aleks Jamróz.

MKS Karolina – AP 13 Jarosława Lato – 2:1  (Karpiński x 2 – Jamróz)

Skład MKS Karolina: Dawid Głogiewicz, Dawid Sznabel, Jakub Hurman, Franek Nowak, Wojtek Araszczuk, Bartek Karpiński, Damian Richtszajd, Oskar Chrebela, Artur Dawid, Kornelia Grandus, Oliwier Marek – Miłosz Czekaj, Sylwek Grzesznik, Kamil Mikołajek, Julian Stolarz, Mateusz Richtszajd.

Również w sobotę swój mecz w ramach 23 kolejki wałbrzyskiej klasy okręgowej Saller, rozegrała pierwsza drużyna, która wyjechał do lidera , wałbrzyskiego Górnika. Mecz od samego początku pod dyktando ekipy z Ratuszowej. Karolina skupiła się na obronie i kontra atakach. Już na początku spotkania jeden taki wypad mógł zakończyć się prowadzeniem naszej drużyny, gdzie Kopacz znalazł się w korzystnej sytuacji ale nie zdołał pokonać Steca. Co nie udało się Karolinie, udało się gospodarzom. W 39 minucie dobrze spisującego się Leletkę pokonuje Niedźwiedzki, a chwilę później na listę strzelców wpisuje się Chajewski. Niedługo po zmianie stron Chajewski strzela  swojego drugiego gola i mamy 3:0. W 87 minucie Bartkowiak ustala wynik meczu na 4:0. Szkoda niewykorzystanych sytuacji, których kilka sobie w tym spotkaniu wypracowaliśmy. Na pewno na tle tak wymagającego przeciwnika nie można popełniać błędów, gdyż  każdy z nich  jest skrzętnie przez nich  wykorzystywany.

Górnik Wałbrzych – MKS Karolina – 4:0 (Niedźwiedzki, Chajewski x 2, Bartkowiak)

Skład MKS Karolina: Konrad Leletko, Mateusz Salamon, Fabian Jaworski, Jakub Rosiak, Marcin Bieniasz, Maciej Smaruj, Bartosz Tymcik, Marcin Krawczyk, Szymon Kopacz, Krystian Jagieła, Grzegorz Ignatowicz – Wojciech Grygoriew, Dawid Wojak,  Sebastian Putaj.