Remis w ostatnim meczu seniorów.

W ostatnim, rozegranym meczu w tym roku, nasza pierwsza drużyna zremisowała na wyjeździe w Świebodzicach z Victorią 1:1.

Mecz rozpoczął się od badania rywali. Kilka składnych akcji z jednej i drugiej strony. Najlepszą okazję, w tej części gry, miał Okarmus , który trafił w poprzeczkę bramki Victorii. Na przerwę drużyny schodziły do szatni bez zdobyczy bramkowej.

Druga odsłona rozpoczęła się od ataków gospodarzy, na które nasi odpowiadali szybkimi kontrami. Na bramki, zgromadzeni kibice musieli czekać do 73 minuty. Wtedy to po akcji Ignatowicz – Ptak ,bramkę zdobywa ten drugi, strzelając z „16-i” po długim rogu bramki gospodarzy,  wyprowadzając nas na prowadzenie. Niestety w 80 minucie gospodarze wyrównują. Strzał z daleka oddał Maleńczuk. Piłka po drodze trafiła w nogę Marcina Krawczyka i  przelobowała naszego bramkarza. Victoria miała szansę na 3 punkty, za sprawą przyznanego w 88 minucie rzutu karnego. Sędzia dopatrzył się wówczas zagrania ręką w naszym  polu karnym i odgwizdał „11”. Karny to jeszcze nie bramka i o tym przekonali się zgromadzeni na sobotnim spotkaniu. Mocny strzał w środek bramki wyłapał Wojcieszek. Wynik do końca już się nie zmienił i wywozimy cenny 1 punkt ze Świebodzic.

MKS Victoria Świebodzice – MKS Karolina Jaworzyna Śląska – 1:1 (Maleńczuk – Ptak)

MKS Karolina: Mariusz Wojcieszek, Tomasz Krawczyk, Marcin Krawczyk, Bartosz Tymcik, Szymon Kopacz, Bartosz Adamowicz, Mateusz Ptak, Ksawier Okarmus, Krystian Jagieła, Oliwier Pająk, Grzegorz Ignatowicz – Ksawery Istelski, Bartosz Kwiatkowski, Mateusz Salamon.