Plan gier na weekend

W sobotę na boiska wybiegną młodziki, juniorzy młodsi oraz seniorzy Miejskiego Klubu Sportowego „Karolina”.

  • 10:00 – junior młodszy:  MKS Karolina – Zjednoczeni Żarów;  Stadion Miejski w Jaworzynie Śląskiej, ul. Sportowa 1

Obie drużyny do tej pory, w 7 rozegranych meczach zdobyły po 3 punkty. MKS zajmuje w związku z tym 5 miejsce w ligowej tabeli, natomiast nasz rywal jest 6. W poprzednim spotkaniu lepsi okazali się nas przeciwnicy, wygrywając 5:3.

 

 

 

  • 13:00 – młodzicy: MKS Karolina – Koliber Uciechów;  Stadion Miejski w Jaworzynie Śląskiej, ul. Sportowa 1

Zapowiada się ciekawe widowisko przy ul. Sportowej, gdyż spotkają się drużyny, które zajmują odpowiednio 3 i 2 miejsce w ligowej tabeli, z tym, że nasz zespół rozegrał do tej pory jeden mecz mniej. Ostatnio, w Uciechowie lepsi byli podopieczni Maksyma Tatuśko, którzy wygrali 1:0 po bramce Wojtka Araszczuka. Czy i tym razem będziemy oklaskiwać popisy strzeleckie Wojtka i jego kolegów? Zobaczymy w sobotę.

 

 

Serdecznie zapraszamy na oba mecze naszych młodych drużyn na Stadion Miejski w Jaworzynie Śląskiej- emocje gwarantowane !!!

  • 15:00 – seniorzy: Skałki Stolec – MKS Karolina; Stadion w Stolcu.

Jako jedyni, na wyjazd, udadzą się nasi seniorzy. Przed nimi trudne zadanie. Skałki obecnie plasują się na 3 miejscu w ligowej tabeli z 23 punktami (7-2-1), bramki 26:14. U siebie, w tym sezonie,  jeszcze nie stracili choćby punktu !!! Ale jak to mówią, każda seria musi się w końcu skończyć 🙂 Czy tak będzie , zobaczymy. Nasza drużyna w 10 rozegranych meczach zdobyła 10 punktów (2-4-4), bramki 13:20 i zajmuje 12 miejsce.

 

 

Trzymajmy kciuki za nasze drużyny i zapraszamy na mecze całymi rodzinami , dopingować zawodników MKS Karolina !!!